Oké, ma kipróbáltam, hogy milyen egy igazi csontkovács. Jelentem… nagyon is jó! A diagnózis: a bal lábam rövidebb egy centivel; a nyakcsigolyámból kiáll egy csont darab (nyilván csigolya); gerincferdülésem van (ezt eddig is tudtam); a jobb bokám nincs a helyén.
Egy 20 perces masszázzsal egybekötött csontropogtatás eredménye…
-A nyakcsigolyám visszakerült a helyére és nem fáj a fejem, a nyakam és a vállam.
-A gerincem úgy szólt akár a puskaropogás sortűz közben, de a két lábam egyforma hosszú!
-A bokám a helyén van, bár hatalmasat roppant (mint mikor egy felfújt zacskóra rácsapsz!)
A legvégén lógtam valami denevér szerkezeten fejjel lefelé, ami jól nyújtotta a gerincem.
Közben kiderült, elképzelhető, hogy nem is 180 centi magas vagyok. Sokkal inkább 185, de amint megérkezik a párom, ennek utána járunk! Engem is érdekel. Az sem zavarna, becsszó, elvégre jól érzem magam a párom mellett. Immáron két éve büszke vagyok a magasságomra!
Egy szó mint száz…mióta lemásztam Tibi masszázsasztaláról…mintha kicseréltek volna.Bár volt, mikor azt hittem csomót fog kötni rajtam! Jó a vérkeringésem. Friss vagyok és mozgékony, igazából nem fáj semmim. És csupán 3000 Ft-ot kért érte. Máshol 10. 000 a limit és alig foglalkoznak veled. Sikongattam, jajgattam, üvöltöttem, nevettem, ahogy a torkomon kifért. De nagyon jólesett, és talán ezért is vagyok felszabadult, mert utat nyitottam az energiának. A feszültségnek, a jókedvnek, kipörgött aminek ki kellett pörögnie. Kiüvöltöztem magamból.
Beismerem, sokszor fájt, de biztos, hogy a helyére kerültek a tagjaim 🙂 Ennél jobban szerintem már nem is lehetnék a saját testemben 🙂
Javaslom mindenkinek, hogy próbálja ki. Elsőre ijesztő, de utána jobb vagy, mint újkorodban!
Szép estét mindenkinek!


Én mindenkitől eddig azt hallottam h borzalmas és fájdalmas de állítólag tényleg csodát tesz! hát bennem is kb 2 mm-enként vannak görcsök egyszer ki kéne üttetnem lehet. de nincs rá annyi pénzem meg nagyon kedvem se… 😛