A családom megpiszkált! Igazából csak jó szándékuk jeleként, de akkor
is idegesítő, mikor minden reggel azon sopánkodnak, mikor eléggé
hiányos, jobban mondva teljesen hiányzó öltözékben flangálok a lakásban,
hogy fejezzem be a fogyást, mert már ijesztő, amit a testem produkál.
Máskor pedig azért dicsérnek, mert elképesztően jó lett az alakom, az
elmúlt másfél hónapban! Akkor most nem értem. Nem sok hiányzik hozzá,
hogy az apám lefogjon, az anyám pedig szeneslapáttal nyomja belém az
ételt.
Pedig én eszem. Isten bizony! Eszem húst, zöldséget, szénhidrátot,
édességet, gyümölcsöt, és mégis….bár hozzá tartozik az igazsághoz,
hogy már régóta betartok egy bizonyos mértéket a táplálkozásomban. Nincs
az, ami még télen megvolt, hogy egyfolytában rágtam valamit,
majszoltam, csócsáltam.
Ha csócsálhatnékom támad, megeszem egy banánt vagy egy körtét.
Esetleg egy almát. Külön erotikus élvezetnek számít nálam, amikor eperhez
jutok. Különösen, ha igazi szabadföldi eperről van szó, aminek igazi
édes eper íze van! Amikor ezt a finomságot eszegetem, eszembe jut, hogy,
ha alkalmunk nyílik rá, meglepem Zsoltit egy pezsgős-epres
vacsorával…valami erotikusabb öltözékben. Ha egyedül vagyunk a
lakásban, teljesen mindegy hol hol szolgálom fel és játszadozunk vele.
Jól haladunk az ötéves osztálytalálkozó megszervezésével is. Május
29-én lesz megtartva a Fertő tavon. Hajókirándulást szerveztünk,
grillezéssel és italozással. Utána borozóba is elmehetünk, később pedig
irány az éjszaka, már aki benne van 🙂 Szépen gyűlik össze a volt
osztály. Úgy néz ki, hogy eddig 14-en képviseljük a volt 12/A.-t.
Végre írni is tudok, úgy tűnik, hogy véget ért az írói válság. A visszaemlékezések egyre bővülnek. Remélem számotokra is szórakoztató
olvasmány 🙂
Legyen nagyon szép napotok!
Joyo