Zaklatnak

 A családom megpiszkált! Igazából csak jó szándékuk jeleként, de akkor

is idegesítő, mikor minden reggel azon sopánkodnak, mikor eléggé

hiányos, jobban mondva teljesen hiányzó öltözékben flangálok a lakásban,

hogy fejezzem be a fogyást, mert már ijesztő, amit a testem produkál.

Máskor pedig azért dicsérnek, mert elképesztően jó lett az alakom, az

elmúlt másfél hónapban!  Akkor most nem értem. Nem sok hiányzik hozzá,

hogy az apám lefogjon, az anyám pedig szeneslapáttal nyomja belém az

ételt.






Pedig én eszem. Isten bizony! Eszem húst, zöldséget, szénhidrátot,

édességet, gyümölcsöt, és mégis….bár hozzá tartozik az igazsághoz,

hogy már régóta betartok egy bizonyos mértéket a táplálkozásomban. Nincs

az, ami még télen megvolt, hogy egyfolytában rágtam valamit,

majszoltam, csócsáltam.






Ha csócsálhatnékom támad, megeszem egy banánt vagy egy körtét.

Esetleg egy almát. Külön erotikus élvezetnek számít nálam, amikor eperhez

jutok. Különösen, ha igazi szabadföldi eperről van szó, aminek igazi

édes eper íze van! Amikor ezt a finomságot eszegetem, eszembe jut, hogy,

ha alkalmunk nyílik rá, meglepem Zsoltit egy pezsgős-epres

vacsorával…valami erotikusabb öltözékben. Ha egyedül vagyunk a

lakásban, teljesen mindegy hol hol szolgálom fel és játszadozunk vele.






Jól haladunk az ötéves osztálytalálkozó megszervezésével is. Május

29-én lesz megtartva a Fertő tavon. Hajókirándulást szerveztünk,

grillezéssel és italozással. Utána borozóba is elmehetünk, később pedig

irány az éjszaka, már aki benne van 🙂 Szépen gyűlik össze a volt

osztály. Úgy néz ki, hogy eddig 14-en képviseljük a volt 12/A.-t.



Végre írni is tudok, úgy tűnik, hogy véget ért az írói válság. A visszaemlékezések  egyre bővülnek. Remélem számotokra is szórakoztató

olvasmány 🙂







Legyen nagyon szép napotok!



Joyo 

Tovább a blogra »