Szép estét kívánok mindeninek! ^^
Egy igencsak szép napot tudhatok magam mögött. Délelőtt édesapámmal dolgoztam 
Én magam idén sütéshez való kellékeket kértem mindenkitől. Elhatároztam, hogy az új évben sokkal több fajta süteménnyel kísérletezem, ráadás képen a repertoárba beteszem a pizzát is. Esetleg ismer valaki egy jó pizzatészta alapreceptet? Mert annyi félét olvasok a neten, hogy nem tudom melyiket volna érdemes kipróbálni. De, ha valaki tud egy jól bevált receptet, nagyon szívesen fogadom ^^
Szeretnék jó háziasszony lenni. Szerkesztem már a kis szakácskönyvemet. Levesek, főételek,desszertek… nincs már olyan messze, hogy saját háztartásom legyen. ^^
Kezdek egész rendszeretővé válni. Bár… lehet, hogy csupán a Karácsony közeledtével bújt belém a házi tündér. Délután nekiláttam takarítani. De nem csak amolyan cicamosdással… itt komoly porcica kiűzés történt kérem szépen! Ablakpucolás, ablakkeret és párkánymosás, ajtómosás, függönymosás, porszívózás, szemét kidobálás…. némi lomtalanítás! És még koránt sem végeztem. Elvégre már csak 4 nap van Szentestéig. És sokkal jobb érzés tiszta környezetben készülni az ünnepekre! Tudom, alapban nem vagyok valami rendmániás. Néhány évvel 
Tervezni kezdtük az ünnepi menüt is. Most, hogy felcsillant a remény arra, hogy még az ünnepek előtt készen lesz a konyha. Már kinéztem édesapám tortáját is! Túrós sajt tortát kap. Ilyen még sosem készítettem, és senki sem evett a családból.
Megmutatom a receptet, ha bárki kedvet kapna 😉
Túrós sajt torta
hozzávalók 8 főre
tésztához:
- 15 dkg teljes kiőrlésű keksz
- 5 dkg vaj
krémhez:
- 25 dkg túró
- 40 dkg mascarpone
- 1 tejföl
- 15 dkg cukor
- 1 vaníliás cukor
- 3 tojás
- 2 ek liszt
elkészítés
- A kekszet összemorzsoljuk, jól összegyúrjuk a vajjal és a kilisztezett-kivajazott tortaforma aljába nyomkodjuk.
- 10 percig alacsony lángon sütjük.
- A krémhez a túrót jól eldolgozzuk a mascarponéval, egyesével hozzáadjuk a tojásokat, majd a többi hozzávalót.
- Az alapra öntjük és további 50 percen keresztül közepes lángon sütjük, míg aranybarna nem lesz.
- Tálalás előtt hűtőben lehűtjük.


Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: